Forum    Rejestracja    Zaloguj    Szukaj    FAQ    Chat

Strona główna » ARCHIWUM forum » Offtopic » --::Na każdy temat::--

Średnia ocena:  Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 

Autor Wiadomość
 Temat postu: KURS NA INSTRUKTORA BHP - PROSZĘ POMÓŻCIE!!! :((((
 Post Wysłany: 23 Paź 2008 13:13 

Dołączenie: 23 Paź 2008 12:53
CHCIAŁAM ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZĄ A MIANOWICIE ZOSTAC INSTRUKTOREM BHP. SPĘDZIŁAM WIELE GODZIN NA NECIE W POSZUKIWANIU INFO CO TRZEBA SKOŃCZYĆ, JAKIE KURSY CZY SZKOLENIA, ABY MOŻNA BYŁO SAMEMU PROWDZIĆ SZKOLENIA Z ZAKRESU BHP. CZY WYSTARCZY MIEC SKONCZONY TYLKO KURS? CZY TRZEBA MIEC SKONCZONA JAKAS SZKOŁĘ? GDZIE MOGĘ UZYSKAĆ JAKIES SZCZEGÓŁOWE INFO NA TEMAT TAKICH KURSÓW? TO CO ZNALAZŁAM NA NECIE DOTYCZYŁO TYLKO OFERT KURSÓW BHP DLA PRACOWNIKÓW ( CZYLI SZKOLENIA PODSTAWOWEGO ) LUB JAKIES NIEAKTUALNE DANE , SPRZED KILKU LAT O KURSACH INSTRUKTORSKICH .

BŁAGAM, JEŚLI KTOS MOŻE MI POMÓC, ORIENTUJE SIĘ W TEMACIE, TO BARDZO PROSZE O POMOC !! :(

Temat postu: inspektor bhp
 Post Wysłany: 23 Paź 2008 13:26 

Dołączenie: 15 Paź 2008 12:33
Miejscowość: WLKP
Witam od 15 lat jestem specjalista d/s bhp , kwalifikacje osób będących osobami prowadzacymi bhp regulują przepisy w sprawie słuzby bhp. Na dzień dzisiejszy aby je wykonywać trzeba ukończyc policelne studium bhp tzn tech. bhp lub studia w zakresie BHP ( studia podyplomowe ) Radze ukończenia studiów daje większe mozliwości. Dla mnie rat med jest to alternatywa iż myśle ze rat med nie będzie się wiecznie ( trudno sobie wyobrazic rat med w wieku 60 lat w zespole S ). pozdrawiam

Temat postu:
 Post Wysłany: 23 Paź 2008 18:08 

Dołączenie: 23 Paź 2008 12:53
bardzo dziękuję Ci za pomoc.. pozdrawiam :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Średnia ocena:  Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 

Strona główna » ARCHIWUM forum » Offtopic » --::Na każdy temat::--

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości